sobota, 23 lutego 2013

Biuro Rachunkowe Krosno | Plustax


Nowa oferta obsługi księgowej dla firm!

Biuro rachunkowe Plustax, to przedsiębiorstwo z długoletnią praktyką w profesjonalnej obsłudze firm z zakresu księgowości. Biuro księgowe zlokalizowane jest w miejscowości Krosno, natomiast wśród klientów biura znajdują się firmy z całego województwa podkarpackiego. Plustax, to nowoczesne przedsiębiorstwo posługujące się najnowocześniejszymi programami księgowymi. Dewizą biura rachunkowego jest rzetelność w obsłudze, profesjonalizm i pełna dyskrecja. Firma księgowa świadczy pełną obsługę w zakresie kadr i płac oraz podatków.
Biuro rachunkowe Plustax

Od początku działalności biuro rachunkowe w Krośnie odnotowuje stały wzrost klientów. Spowodowane jest fachowością w obsłudze klientów, terminowość w składaniu dokumentów, zapewnienie poufności oraz indywidualne podejście do problemu każdego klienta.

Promocja na pierwsze 3 miesiące księgowości!


Biuro rachunkowe w Krośnie obsługuje zarówno spółki prawa handlowego, spółki cywilne  jak i osoby fizyczne prowadzące własną działalność gospodarczą. Profil działania klientów biura księgowego jest bardzo zróżnicowany.


Największym plusem biura rachunkowego Plustax jest pomoc nowym przedsiębiorcom w zakładaniu i prowadzeniu działalności gospodarczej. Każda z osób, która nie wie jaką formę opodatkowania wybrać, jaką wybrać klasyfikacje gospodarczą lub gdzie rejestrować firmę, może śmiało skorzystać z pomocy biura księgowego. Wszelkie doradztwo nowym klientom zapewnione jest bezpłatnie. Więcej informacji i pełna oferta biura rachunkowego znajduje się na stronie reklamowej: www.starterfirm.pl/katalog/42-finanse-i-rachunkowo/1855-plustax-biuro-rachunkowe-krosno

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz