poniedziałek, 11 marca 2013

Biuro rachunkowe w Mielcu | Lilla Podlaska

Promocja dla nowych klientów! 

Nasze biuro rachunkowe zlokalizowane jest w centrum Mielca – serdecznie zapraszamy. Swoją ofertę kierujemy do firm, które zainteresowane są obsługą swojej księgowości na poziomie profesjonalnym. Zapewniamy efektywne wykorzystanie praktyki jaką posiadamy w prowadzeniu księgowości, obsługiwaniu kadr i rozliczeń płacowych dla firm o zróżnicowanym profilu, niezależnie od formy prawnej prowadzonej działalności.

Rabat 50 % na pierwsze trzy miesiące obsługi rachunkowej

Wyróżniamy się wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu księgowości dla różnych firm. Dzięki temu jesteśmy biurem księgowym profesjonalnym i niezawodnym. Specjalizujemy się w obsłudze małych i średnich podmiotów gospodarczych, rozliczamy sprawy kadrowe i płacowe, prowadzimy ewidencje. Naszą ofertę kierujemy do tych, którzy cenią rzetelność współpracy i usługi księgowe o najwyższej jakości.

Biuro rachunkowe w wieloletnią tradycją!

Wybierając nasze biuro zapewnisz swojej firmie swobodę koncentrowania się na sprawach ważnych dla jej dynamicznego rozwoju, na prowadzeniu transakcji handlowych. Da Tobie i Twojej firmie poczucie komfortu i bezpieczeństwa we wszelkich sprawach księgowych, gdyż w naszej pracy dbamy o zachowanie zasady, że nasz czas oznacza Twój zysk. Zachęcamy do kontaktu z nami: Biuro Rachunkowe Mielec

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz