wtorek, 24 czerwca 2014

Księgowość i usługi kadrowo-płacowe

kadry i płace


Jeśli poszukujecie Państwo biura rachunkowego, które zadba o Wasze księgi handlowe, księgi podatkowe lub księgi przychodów i rozchodów – nie mogliście trafić lepiej. Nasza księgowość obejmuje bowiem wyżej wymienione oraz wiele innych, dlatego zapraszamy serdecznie do współpracy, tym bardziej że poza powyższymi, zapewniamy wieloletnie doświadczenie, pozwalające na sprostanie Waszym oczekiwaniom w największym tego słowa znaczeniu.

Kadry i Płace - Promocje dla nowych klientów


Jeżeli nasze biuro rachunkowe jest Wam obce, mamy jeszcze jedną niespodziankę, a mianowicie promocje. W zależności od wynegocjowanej ceny za niektóre usługi, jesteśmy w stanie obniżyć koszta współpracy o pięćdziesiąt procent (w pierwszym miesiącu), o trzydzieści procent (w drugim miesiącu) i o dwadzieścia procent (w trzeci miesiącu). 

Kadry i płace Kraków


Cóż więc pozostaje? Po prostu się nami zainteresować i rozpocząć współdziałanie, na którym z pewnością Państwo zyskacie. W razie wątpliwości, zapraszamy do kontaktu internetowego, na naszej podstronie poświęconej tematyce kadr i płac lub osobistego w naszej krakowskiej siedzibie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz