środa, 26 listopada 2014

Biuro rachunkowe B3E - Swarzędz


Profesjonalne usługi biura rachunkowego


Biuro rachunkowe B3E (Business 3 Experts) ze Swarzędza oferuje profesjonalne usługi z zakresu m.in.: - prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów oraz ksiąg rachunkowych (pełnej księgowości) dla firm z różnych branż - produkcyjnych jak i usługowych, - prowadzenia kadr i płac firm, w tym m.in. naliczania wynagrodzeń za pracę, obsługi w zakresie spraw związanych z ZUS-em, rozliczeń podatkowych, umów zlecenia i umów o dzieło, - udzielania pomocy przy zakładaniu działalności gospodarczej, przygotowania analiz finansowych, reprezentowania klienta przed Urzędem Skarbowym i ZUS, współpracy z GUS i z bankami.

Od wielu lat w zawodzie


B3E wyróżnia bogata wiedza i doświadczenie, dzięki posiadaniu w swych szeregach ekspertów, którzy od wielu lat pracowali w zawodzie księgowego w firmach lub świadczyli usługi księgowe samodzielnie. Poświadczeniem wysokiej jakości usług biura rachunkowego jest posiadanie przez nie certyfikatu Ministerstwa Finansów oraz ubezpieczenia OC.

Zobacz ofertę: B3E - Biuro rachunkowe Swarzędz

Ceny już od 150 złotych


Ceny usług świadczonych przez biurze księgowym B3E rozpoczynają się już od 150 zł miesięcznie i są zależne przede wszystkim od rodzaju ksiąg prowadzonych przez klienta oraz liczby przez niego miesięcznie przekazywanych dokumentów. Zapraszamy do współpracy firmy ze Swarzędza i okolic!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz